info

O nás

Prodejna BRANOMARKET s.r.o. vznikla 21.5.1996 zapsáním do Obchodního rejstříku Krajským soudem v Ostravě oddíl C vložka číslo 9516.BRANOMARKET s.r.o. má živnostenské oprávnění na koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje, prodej a zprostředkování obchodu a služeb.

Zabýváme se převážně prodejem a servisem zvedacích zařízení a dveřních zavíračů. V nabídce zvedacích zařízení patří mezi nejoblíbenější zejména ruční řehtačkové zvedáky, hřebenové zvedáky, pojízdné kladkostroje a jednonosníkové kočky, lanové zvedáky.

Většina výrobků splňuje i náročné podmínky pro provoz v prostředí s nebezpečím výbuchu (doly, šachty, chemické provozy). Brano vyrábí také hydraulické zvedáky, pumpy, válce, zednické kladky, závěsná zařízení, lanové navijáky apod. Výrobky Brano tak najdou uplatnění jak ve stavebním, strojírenském a chemickém průmyslu, tak v domácnosti nebo dílně běžného uživatele. Naše zvedací zařízení je známo svou robustností, odolností a spolehlivostí, díky níž si stále drží mezi uživateli velkou oblibu.